O mnie


copywriter seo

Paulina Brillowska

COPYWRITER/ SEO COPYWRITER

Nocą człowiek ma większą tendencję do snucia planów i marzeń, a wyobraźnia pracuje wtedy na pełnych obrotach. A ja?

Jestem jak nocny żniwiarz, koszę słowa i zbieram plony nocą.

Z pisaniem jestem związana od zawsze, tylko to „zawsze” kończyło w szufladach. Wiersze, teksty piosenek, scenariusze szkolnych przedstawień. Myślę, że to właśnie wtedy raczkowała nightwriterka, chociaż sama jeszcze nie byłam tego w pełni świadoma. Start mojego bloga wyzwolił we mnie chęć pisania, już nie do szuflady, a do ludzi i dla ludzi. W pracy daję z siebie 110%, jestem wielozadaniową i kreatywną osobą. 

Prywatnie

Jestem gastronomicznym alchemikiem, uwielbiam eksperymenty w kuchni i zawsze tworzę „coś” z niczego. Artystyczna ma dusza, wypełza również poza kuchnię i spełniam się projektując odzież, a także jako fotograf. Artysta z reguły ma albo szaloną, albo wrażliwą naturę. Można pomyśleć, że moja rodzicielka  wydała na świat szaleńca, wbrew wszelakim regułom u mnie szaleństwo współgra z wrażliwością i tworzy całkiem zgraną parę.
Oprócz artystyczno-alchemicznych szaleństw interesuję się również psychologią, co by móc lepiej rozumieć i pojąć działanie orzeszka osadzonego w kopule głowy, naukowo nazywanym mózgiem. W wolnych chwilach odpoczywam od szaleństw, czytając książki.


Uwielbiam słodycze i jestem kawoholikiem.
No cóż, większość z nas ma jakieś nałogi.