O mnie

Cześć!

TU TWÓJ SEO COPYWRITER

Nazywam się Brillowska Paulina
Możesz zapamiętać od bryli (pot. okulary),
a jeśli lubisz zjeść to od grilla (Brill – Grill) – będzie łatwiej.


Jestem SEO copywriterem na freelance od ponad 3 lat. Co to oznacza? Tworzę niepowtarzalne treści przyjazne wyszukiwarkom internetowym, ale za główny cel stawiam sobie zawsze satysfakcję dla Twojego czytelnika/klienta.
Zajmuję się też ghostwritingiem, dlatego nie wszystkie moje prace znajdziesz w portfolio. Na czym polega ghostwriting? W bardzo dużym skrócie; ja piszę, a Ty podpisujesz się pod tekstem swoim nazwiskiem.

Zawodowo w seo copywritingu

Mogłabym napisać, że pisanie zrodziło się z pasji. To prawda, ale niestety zwrot oklepany i nagminnie używany. Pierwsze teksty pisałam już w podstawówce na szkolne scenariusze. W czasach gimnazjalnych miłości i młodzieńczego buntu, przelewałam myśli na papier w postaci piosenek. Pisywałam również wiersze i wpisy do kronik szkolnych. Mój umysł od zawsze wolał przedmioty humanistyczne niżeli ścisłe. Dlatego też, dziś nie jestem programistą z krwi i kości.
W internecie zadomowiłam się po raz pierwszy w 2008 roku. Prowadziłam typowe dla nastolatek blogi.
Oficjalnie jako freelancer działam od 2016 roku.

Po prawie 4 latach działalności jako freelancer zdecydowałam, że zostanę przy samym seo copywritingu. Dlaczego? Ponad 80% usług z jakich korzystali i korzystają moi klienci to właśnie działania związane z seo copywriitngiem. W 2018 roku najczęściej wybieraną usługą były opisy produktów i artykuły na bloga. To właśnie podsumowanie 2018 roku sprawiło, że postanowiłam swoje tekstowe działania ukierunkować tylko i wyłącznie na treści pisane pod seo.

Teraz pozostaje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Kiedy zlecasz mi teksty dostajesz gwarancję oryginalności. Nigdy nie napisałam dwóch takich samych tekstów dla różnych klientów. Nie uznaję też kopiowania treści. Do każdego tekstu otrzymujesz analizę programu anty plagiatowego, potwierdzającego jego niepowtarzalność. Możesz również liczyć na moje wsparcie i doradztwo z zakresu optymalizacji treści na stronie, czy dobrych praktyk seo. Pomocy nigdy nie odmawiam i zawsze staram się, aby tekst spełniał Twoje oczekiwania. Prze prawie 4 lata pracy (z ręką na sercu) poproszono mnie łącznie o 4 poprawki tekstu. W prostej kalkulacji, wychodzi jedna poprawka na rok.
Zapraszam Cię do współpracy! Pozwól sobie na poprawę pozycji w wyszukiwarce internetowej, jednocześnie dając wartościowe treści czytelnikowi!

Właśnie dla takich wiadomości, warto dla Was pisać!

Prywatnie – kawoholiczka i pyskata jędza!

Prywatnie pracuję jako sprzedawca i doradca klienta biżuterii w międzynarodowej firmie. O zgrozo! Mówię Ci, bycie miłym dla ludzi, którzy są roszczeniowi i najchętniej napluliby Ci na głowę to nie lada wyzwanie z moim pyskatym charakterkiem. Ale jestem wrażliwą jedzą, doceniam sztukę i artystyczne kreacje w fotografii. Chciałam zostać projektantką mody, ale moje palce zostały stworzone do pisania – rysowanie to nie moja bajka. Od kilku miesięcy rozwijam się w kierunku stylizacji paznokci – hobby, które chcę zamienić na profesjonalne zajęcie.


Nie wyobrażam sobie rozpoczęcia dnia bez kubka gorącej kawy i tak też kończę swój dzień. Moja doba z reguły ma 27h, bo 24 to dla mnie za mało. Mało śpię i nie zdrowo się odżywiam (ale nie jestem grubaskiem). Tak samo jak kawę, uwielbiam słodycze! Tyle rąbka z mojego prywatnego życia.

Uwaga! Jestem kawoholiczką…

Zakres moich usług


SEO COPYWRITING
I GHOSTWRITING

Opisy usług

Opisy produktów

Opisy kategorii

Artykuły na bloga

Teksty na strony internetowe

SOCIAL MEDIA I WORDPRESS

SEO copywriter oferta

Zarządzanie fanpage’em

Doradztwo z zakresu prowadzenia fanpage’a

Optymalizacja treści i prowadzenie bloga

Doradztwo z zakresu
CMS WordPress

Wybrane opinie