SHARE WEEK 2017 – blogerzy polecają blogerów

Share week 2017

Obserwowałam zeszłoroczną edycję z podziwem i lekką zazdrością (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). W tym roku postanowiłam sama wziąć udział w akcji Share week, stworzonej przez Andrzeja Tucholskiego. Cała akcja to cykliczna inspiracja każdego internetowego twórcy. Więcej o Share week poczytacie u samego pomysłodawcy i twórcy: Share Week 2017.

 

 Moja lista blogów

 

 

Pani Agnieszka Skupieńska z to się opłaca (dawniej Biznesowe info) – kopalnia wiedzy i inspiracji. Dzięki jej książce Zostań Freelancerem, uwierzyłam w swoje możliwości, dostałam wielkiego kopa do działania, ale przede wszystkim zdobyłam ogrom cennej wiedzy. Polecam każdemu, kto szuka inspiracji i wiedzy finansowej.

Jacek Kłosiński– mentor w efektywności pracy i doskonaleniu produktywności. Człowiek, który swoją treścią daje kopa do działania nie jednemu leniuchowi. Ogrom inspiracji, kreatywności i przydatnych narzędzi polecanych przez Jacka. To wszystko i jeszcze więcej sprawia, że regularnie nurkuję u Jacka w basenie inspirujących tekstów.

share week

Jacek – Mężczyzna, z którym można spędzać całe noce (mam nadzieję Jacku, że Twoja MałaŻonka nie będzie zazdrosna), bloga Jacka czytam dosłownie wszędzie. Dawniej byłam uzależniona tylko od porannej kawy, od niecałego roku tym uzależnieniem stał się również Dizajnuch. Określiłabym go jako lifestylowe treści, żywcem wyjęte z codziennego życiorysu. Jeśli chcecie poprawić sobie humor, poczytać o perypetiach, zwiedzić ciekawe miejsca i posłuchać gdakania faceta po czterdziestce Dizajnuch jest dla Was.

 

Zapewne żaden z wymienionych powyżej blogów, nie będzie dla Was niespodzianką. Ale takie są moje blogerskie fetysze. A, że ciężko jest wyselekcjonować tylko trzy blogi  to zapraszam Was na kilka dodatkowych inspiracji.

Nie są to wszystkie blogi, jakie odwiedzam. Jednak to jest mocna lista moich inspiracji, które odwiedzam bardzo często. Jak wziąć udział w akcji dowiecie się u Andrzeja Tucholskiego . Akcja trwa do 26 Marca.


A jakie są Wasze typy blogów? Bierzecie udział w akcji? Dajcie znać w komentarzu. Na Wasze inspiracje czekam pod wpisem.

 

12 myśli na temat “SHARE WEEK 2017 – blogerzy polecają blogerów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.