Teksty na strony internetowe

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak duże znaczenie mają teksty na strony internetowe. Właściwie napisane teksty wpływają nie tylko na pozycję strony w wyszukiwarkach, ale również na ruch na stronie (liczbę użytkowników odwiedzających daną witrynę), a w konsekwencji na sprzedaż Twoich produktów czy usług.

Najważniejszą cechą, jaką muszą posiadać teksty na strony internetowe, jest niepowtarzalność. Oznacza to, że zamieszczane na stronie internetowej teksty muszą być oryginalne. Niepowtarzalność tekstu jest również czytelnym sygnałem dla użytkowników (potencjalnych klientów) odwiedzających witrynę, że Twoja firma jest godna zaufania.
Musisz wiedzieć, że pewne zwroty (obecnie) odnoszą odwrotny skutek do zamierzonego.
Dlatego podczas pisania tekstów na strony internetowe unikam zwrotów: unikalny, najlepszy, jedyny w swoim rodzaju, dopasowany do Twoich potrzeb. Te zwroty są przereklamowane, znajdują się na 85% stron internetowych, a co za tym idzie, słowa te tracą na znaczeniu i jakości.
Przy tworzeniu tekstów na stronę nie można zapomnieć o zasadach SEO. Jest to działanie zmierzające do osiągania jak najlepszych pozycji strony w wyszukiwarce. Im wyższą pozycję osiągnie Twoja witryna, tym więcej użytkowników ją odwiedzi. Tworząc teksty pod kątem SEO, umieszczam w nich *frazy kluczowe, które dotyczą tematyki witryny i są wykorzystywane przez użytkowników przy tworzeniu zapytań w wyszukiwarce.
*Frazy kluczowe (keywords) przesłane przez Ciebie bądź dopasowane przeze mnie na podstawie analityki słów kluczowych.

Korzyści dla Ciebie

  • pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach,
  • przewaga nad konkurencją,
  • zwiększona sprzedaż,
  • ukazanie Twojej firmy/osoby, jako profesjonalisty,
  • przedstawienie produktu, usługi czy wartości firmy w atrakcyjny dla odbiorcy sposób.

 

 

 

 

zamknij menu